logo

Завершилося літнє оздоровлення у Шацьку

26 серпня 2015 року офіційно завершився сезон літнього оздоровлення працівників Університету та членів їхніх сімей на базі Шацького біолого-географічного стаціонару Львівського національного університету імені Івана Франка. Оздоровлення відбувалося традиційно у чотири зміни. До слова, цьогоріч було реалізовано рекордну кількість путівок.

Серед відпочивальників четвертого заїзду ми знайшли чимало талантів. Серед них, до прикладу, 12-річна Ярина Бородін, учениця 6 класу, яка започаткувала на базі стаціонару «музей» під відкритим небом. Так, Яринка організувала разом з іншими дітьми еко-виставку «За здоровий спосіб життя». Діти викладали на землі різні фігури з підручних матеріалів – шишок, кори, моху, гілочок, жолудів тощо. Задум згуртував навколо себе чимало діток, а дорослі гідно оцінили відносно нове мистецтво.

Здивували наймолодші не лише цим. 24 серпня 2015 року з нагоди Дня Незалежності України під керівництвом аніматора четвертої зміни Віри Франкович дітки організували концерт. Там вони декламували вірші, співали пісень та й просто тішили око батьків своєю щирістю й безпосередністю.

Упродовж чотирьох заїздів з ініціативи профспілки було започатковано анонімне анкетування. Усі відпочивальники мали можливість поставити оцінку, залишити свої зауваження й пропозиції щодо літнього оздоровлення у Шацьку. Дякуємо тим, хто долучився – результати анкетування неодмінно візьмуть до уваги.

Сьогодні, коли на межі осені Львів заполонила така по-літньому сильна спека, згадуєш передусім про Пісочне. Однак воно зустріне Вас вже наступного літа – майже як хлібом і сіллю – сріблом і гліцерином.

Юлія Гриценко

Фото автора