logo

Володимир Бурдін – декан юридичного факультету

22 грудня 2015 року відбулося офіційне представлення новообраного декана юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Відповідно до рішення Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка від 17 грудня 2015 року деканом обрано доктора юридичних наук, професора кафедри кримінального права і кримінології Володимира Бурдіна.

З вітальним словом перед працівниками юридичного факультету виступив Ректор Університету Володимир Мельник. Ректор подякував за гарну роботу Віталію Косовичу, який впродовж останніх місяців виконував обов’язки декана, а Володимиру Бурдіну – побажав гарної роботи на посаді.

Перед присутніми також виступили проректор Університету з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський та голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Володимир Качмар.

До слова, відповідно до Закону України «Про вищу освіту» і Статуту Львівського національного університету імені Івана Франка деканів факультетів обирають за результатами таємного голосування Вченої ради Університету.

Юлія Гриценко

Фото автора

Більше фото тут!