logo

Відбулося засідання Конференції трудового колективу

17 травня 2018 року відбулося засідання Конференції трудового колективу Львівського національного університету імені Івана Франка. Відкрив засідання голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Володимир Качмар.

Відповідно до Статуту Університету делегати Конференції трудового колективу були обраними на 1 рік. Із 350 делегатів було затверджено: норму представництва: 269 осіб – від науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників (76.85%), 59 осіб – від осіб, які навчаються (16.85%), 22 особи – від інших категорій працівників (6.3%). Для участі в Конференції зареєструвалися 322 особи.

До складу президії Конференції було обрано Ректора Університету, професора Володимира Мельника, голову Первинної профспілкової організації працівників Університету, доцента Володимира Качмара, завідувача кафедри теорії і практики журналістики, професора Івана Крупського, декана факультету культури і мистецтв, доцента Романа Крохмального, студентку економічного факультету Ярину Бавдик.

Продовжити ведення Конференції доручили Роману Олексійовичу Крохмальному. Згодом делегати проголосували за кількісний та персональний склад робочих органів Конференції – лічильну комісію, мандатну комісію та секретаріат.

На порядок денний засідання було винесено звіт Ректора Університету проф. Мельника В.П. за період роботи з травня 2017 року до травня 2018 року; звіт про виконання Колективного договору Університету за період з травня 2017 року до травня 2018 року; погодження нової редакції Статуту Університету (внесення змін до Статуту); звіт голови Громадської ради Університету; обрання персонального складу Громадської ради Університету. Також до порядку денного включили питання щодо будівництва підземного паркінгу навпроти ЛНУ ім. Івана Франка.

Юлія Гриценко

Фото Христини Яхницької