logo

Інформація щодо вакцинування працівників Університету від COVID-19

Шановні працівники Львівського національного університету імені Івана Франка! Інформуємо Вас про те, що стартувала підготовка до кампанії вакцинації від COVID-19 серед наших колег. Зокрема, розпочався збір даних та формування списків охочих вакцинуватися.

Просимо науково-педагогічних, наукових та педагогічних працівників, представників адміністративно-господарського та навчально-допоміжного персоналу звертатися до керівників Ваших структурних підрозділів, яким надіслано відповідні реєстраційні форми.

 

 

Для запису необхідно повідомити такі контактні дані:

-прізвище, ім’я, по батькові;

-дату народження;

-посаду;

-контактний телефон.

Інформацію просимо подати керівникам структурних підрозділів до 16.00 год. 31 березня 2021 року.

Процес вакцинації відбуватиметься відповідно до черговості вакцинації та пріоритетності, визначеної Міністерством охорони здоров’я. Окрім того, просимо зазначати, якщо Ви виявили готовність першочергово вакцинуватися від COVID-19 за рахунок залишків вакцини.

Напередодні ми провели опитування серед працівників Львівського національного університету імені Івана Франка. Дані опитування свідчать про те, що понад 60% працівників готові вакцинуватися, близько 30 % – ще не вирішили, понад  8% – від вакцинації відмовляються. Участь в опитуванні взяли 245 осіб.

 

Додаткову інформацію про вакцинацію можна знайти за посиланнями:
1) https://www.kmu.gov.ua/news/vakcinuvannya-lyudej-vid-covid-19-povinne-rozpochatis-u-lyutomu-premyer-ministr
2) https://moz.gov.ua/article/immunization/vakcinacija—ce-efektivnij-sposib-zahistiti-sebe-vid-covid-19
3) https://moz.gov.ua/uploads/5/28666-dn_213_09_02_2021_dod.pdf