logo

Щодо призупинення  навчання у Львівському університеті

1 березня 2018 року відбулося засідання Кризового комітету при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України. У підсумку було прийнято рішення щодо призупинення роботи закладів освіти. Наголосимо, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України повідомило про настання кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації у період з 2 березня до 6 березня 2018 року.

Міністерство освіти і науки України також оприлюднило лист, у якому «рекомендує всім закладам вищої освіти та всім іншим закладам освіти, що знаходяться в сфері управління місцевих органів самоврядування, призупинити роботу з 2 до 7 березня включно». Однак, МОН наголосило на тому, що «безпосереднє рішення про призупинення роботи закладів вищої освіти приймає сам заклад у межах власної автономії. Відповідні рішення також мають прийняти й органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші заклади освіти». Повний тест листа можна переглянути за посиланням.

3 березня 2018 року відбулося позачергове засідання Ректорату Львівського національного університету імені Івана Франка. Відтак, на виконання Протоколу засідання Кризового комітету при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України «Про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації» від 01.03.2018р., відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України від 02.03.2018р. прийнято рішення щодо призупинення роботи Університету на період 5-7 березня 2018 року. Відповідно до рішення, навчальні заняття, заплановані на 5, 6 та 7 березня 2018року, проведуть упродовж весняного семестру 2017/2018 н.р..

Нагадаємо, відповідно до Наказу Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка № 711 від 27.02.2018 р. 8 березня та 9 березня є вихідними днями. Тому можемо говорити про те, що Університет не працюватиме упродовж всього наступного тижня.

Прес-служба

Первинної профспілкової організації працівників

Львівського національного університету імені Івана Франка