logo
  • 20/04/2015

Комісії

bek11Бюджетно-економічна комісія
організовує фінансову діяльність, сприяє безпеці у роботі з коштами.

Склад комісії:
1. Когут Марія Петрівна
2. Петяк Ольга Василівна
3. Тарасюк Святослав Іванович
4. Ціхоцька Ярослава Григорівна
5. Швець Володимир Євгенович
kultКомісія з культурно-масової роботи
працює з метою ведення культурно-просвітницької роботи в Університеті та залучення працівників до національно-патріотичного та культурно-естетичного життя навчального закладу.

Склад комісії:
1. Білоусова Роксана Зіновіївна
2. Валько Юлія Олегівна
3. Колодій Мирослава Олегівна
4. Химочка Галина Михайлівна
5. Яремко Лілія Миколаївна
tehКомісія з техніки безпеки та охорони праці
організовує роботу по впровадженню у життя ролі профспілок у сфері охорони праці.

Склад комісії:
1. Бабіжецький Володимир Станіславович
2. Борсукевич Богдан Михайлович
3. Кахнич Володимир Степанович
4. Футей Олександр Володимирович
5. Шваєвський Олександр Васильович
sport

Комісія зі спортивно-оздоровчої роботи
діє з метою забезпечення потреб членів профспілки у фізкультурно-масовій сфері, залучення працівників Університету до регулярних занять масовою фізкультурою та до ведення здорового способу життя.

Склад комісії:
1. Івах Ярослав Євгенович
2. Корольчук Світлана Ярославівна
3. Підкова Ігор Зіновійович
4. Франкович Віра Тимофіївна
sud-2015-01-21Соціально-правова комісія
працює з метою забезпечення соціальних прав і гарантій членів профспілки.

Склад комісії:
1. Барсученко Раїса Миколаївна
2. Бек Юліан Богуславович
3. Бориславський Любомир Володимирович
4. Бурак Володимир Ярославович
5. Стрепко Володимир Любомирович
6. Шевчук Тарас Павлович.
Інформаційно-аналітична комісія
працює з метою інформаційного забезпечення членів профспілки.

Склад комісії:
1. Гриценко Юлія Юріївна
2. Капленко Галина Вікторівна
3. Рябіш Віталій Борисович
4. Соболевська Оксана Богданівна
5. Яхницька Христина Петрівна
Комісія з міжнародної діяльності
працює з метою забезпечення міжнародної співпраці.

Склад комісії:
1. Васьківський Юрій Петрович
2. П'ятакова Галина Павлівна
3. Саламаха Мар’яна Ярославівна