logo
  • 31/03/2015

Зв’язки з громадськістю

Інформаційне забезпечення – важлива ланка діяльності профспілок. Ми раді говорити, якщо Ви готові слухати; ми раді писати, якщо Ви хочете читати. Наш головний обов’язок – Вас почути.

Інтернет-сторінка профспілки забезпечує правдиве і своєчасне інформування щодо роботи профспілкової організації. Відтак, тут Ви можете знайти інформацію про склад профкому, голів профорганізацій, зразки усіх необхідних заяв, подієві повідомлення, юридичні консультації.

Нас також можна знайти знайти у соціальній мережі FACEBOOK. Побачили щось незвичайне, маєте ідею для опитування, хочете поділитися своїми досягненнями – долучайтеся. Адже мережі повинні передусім єднати людей.

Якщо у Вас виникли проблеми на робочому місці, Ви зіткнулися з несправедливістю чи просто потребуєте поради, у профспілці діє юридична служба. Саме тут Ви отримаєте безкоштовну кваліфіковану консультацію юриста і настанови щодо подальших дій у вирішенні Вашої проблеми.

Профспілка радо працює з представниками засобів масової інформації. Якщо Ви представник ЗМІ, у Вас виникли запитання щодо нашої роботи, Ви можете надіслати інформаційний запит на адресу ppop.lnu@gmail.com з приміткою «запит». Лист повинен бути на фірмовому бланку видання/радіо/ТБ з обов’язковим підписом керівника і печаткою.

Не ігноруйте можливості показати себе світові – використайте своє право бути почутими. Діліться з нами щасливими митями і наболілим. Спробуймо разом тішитися перемогам і долати труднощі, адже кожен член профспілки – унікальна і неповторна частинка нашої великої профспілкової родини.